Haber

THF’den Başkan Dündar’a ziyaret

BURSA (İGFA) –Hentbol Federasyonu Lideri Uğur Kılıç’ı makamında ağırlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, spora ve sporcuya yönelik yatırımları ve hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Başkan Dündar, “En yeni ve çağdaş spor tesislerini inşa ederek vatandaşımızın hizmetine sunuyoruz. Son olarak Türkiye’nin uluslararası standartlardaki en büyük kapalı atletizm salonu olan Osmangazi Atletizm Salonu’nu Gençlik ve Spor Bakanımızın da katıldığı törenle hizmete açtık. Belediye Spor bünyesinde Atletizm, Judo, Güreş, Kort Tenisi, Yüzme, Su Kayağı, Atıcılık ve Hentbol olmak üzere 34 farklı branşımız bulunmaktadır. 13 aktif branşta toplam 4.431 aktif sporcumuz var. Belediyespor altyapısında yetişmiş, ülkemizi Dünya, Olimpiyat, Avrupa, Balkan ve Türkiye şampiyonalarında başarıyla temsil etmiş şampiyon sporcularımız var. Kulübümüzün alt yapısından yetişen, milli gruplarda görev yapan, bayrağımızı dalgalandıran, istiklal marşımızı tüm dünyaya dinleten sporcularımızın elde ettikleri başarı ortada bize gurur ve memnuniyet veriyor.” Lider Dündar, Hentbol Federasyonu Lideri Kılıç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, Önder Dündar’a hentbol sporuna verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, “Ülkemizde hentbola ilgi her geçen gün artıyor. Osmangazi Belediyespor Hentbol Takımı mücadelesi ve başarıları ile bunun en güzel örneklerinden biridir. Bu başarılarda hiç şüphesiz başkanımızın hentbola verdiği desteğin büyük katkısı var. Desteğinden dolayı Başkanımız Mustafa Dündar’a teşekkür ediyorum.”

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, hentbol sporuna verdiği destekten dolayı teşekkür ettiği Önder Dündar’a Türkiye Hentbol A Milli Takımı formasını hediye etti.

haber-gurpinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu