Haber

Orhan Gencebay: Bazı ülkeler Erdoğan yönetimini devirmek için her türlü kötülüğü yapıyor

Arabesk müzisyen Orhan Gencebay, yeni bestesi ‘Canım Türkiye’m’ için klip çekti. Gencebay, Türkiye’de seçimler yaklaşırken şarkısının çıkacağını belirterek, “Ülkemiz son dönemde kazandığı kazanımlarla dünyanın en önemli ülkelerinden biri haline geldi. Ancak bazı kötü niyetli ülkeler ve kişiler her şeyi kötü yapıyorlar çünkü onlar her şeyi kötü yapıyorlar. Başarılarımızdan çok rahatsızız.”

Sabah’tan Tuba Kalçık’a konuşan Gencebay, 14 Mayıs seçimlerinin sadece Türkiye için değil dünya için de değerli olduğunu belirtti:

“Ülkemiz son dönemde elde ettiği kazanımlarla dünyanın en değerli ülkeleri arasına girdi ve daha da ileriye gidecek. Bu başarı ve başarılarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşlarının büyük rolü var. Ancak bazı kötü niyetli ülke ve kişilerin Başarılarımızdan çok rahatsız olan halkımızın oylarıyla göreve geldi.Gelecek Recep Tayyip Erdoğan yönetimini devirmek için içeride ve dışarıda her türlü kötülüğü yapıyorlar.Aslında amaçları RTE’yi yıkmak değil, önünü kesmektir. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi ülkemizi de istedikleri gibi yönetecekler ve itaat ettirecekler. Ama ülkemiz artık onları geride bıraktı. Canım benim Türkiyem çok güçlü ve büyük bir ülkedir. Fransız tarihçiler demişler ki ” Allah Türkleri dünyaya adaleti getirmek için gönderdi. ne yaparsa insan haklarına ve bedellerine saygılı ve sadakatle yapacaktır. Asla emperyalist bir sömürücü olmayacak. Ülkeme olan inancımı ve sevgimi ‘Canım Türkiyem’ müziği ile ifade etmeye çalıştım. Klibin giriş kısmına ‘Cumhuriyetimizin 100.yıl hediyemdir’ yazdım. Atamızın izinde büyük idealleri gerçekleştirme yolunda ilerleyen ülkemizin önü her zaman açık olacaktır.”

haberpursaklar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu