Teknoloji

Merakla beklenen iPhone 15 serisinin lansman tarihinin ertelendiği iddia edildi

Apple önümüzdeki aylarda piyasaya çıkacak. iPhone 15 serisinde öngörülen bir gecikme rapor edildi. Bank of America’da küresel menkul kıymetler analisti Wamsi Mohan’a göre, dizi birkaç hafta ertelenmiş gibi görünüyor.

iPhone 15 serisinin lansmanıGecikmenin nedeninin maliyetle ilgili olduğunu belirten Mohan, lansmanın da ekim ayında gerçekleşeceğini öngörüyor.

Dizi ilk etapta diğer dizilere göre daha fazla üretilecek.

İlk yılında 84 milyon adet üretilecek olan seri, eylül ayında bizlerle buluşacaktı. Eylül 2023’te sona eren mali yıl için iPhone satışlarının da beklenenden düşük olabileceğine dair endişeler var. Wamsi Mohan,Apple’ın Eylül çeyrek gelirini 91,6 milyar dolarlık ortalama beklentinin altında 87,1 milyar dolar olarak bildireceğini varsayıyor.

bu da iPhone 15 serisiEkim ayında çıkacağı fikri üzerine kurulu.

Ancak gecikme için herhangi bir gerekçe gösterilmedi.

Bu sadece Mohan’ın bir iddiası. Bu durumda muhtemel birkaç haftalık gecikmeAncak perde arkasındaki etkilerinin bu kadar küçük olmayacağı düşünülüyor.

tedarik zincirinin Eylül teslimatının başlayacağı biliniyorve şu anda normalden daha geç yayınlanmasının lojistik nedenleri olduğunu iddia eden rastgele bir rapor yok.

bozuyuk-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu