Haber

5 saat süren görüşmeden bu açıklamayla çıktı! Herkes ağzından çıkacak sözü bekledi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün akşam cumhurbaşkanı adayının görüşüldüğü 6 masalı toplantının ardından milletvekilleri ve başkanlık divanı üyeleriyle bir araya geldi. Akşener, Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde 6’lı meclisin ikinci sınıfının son toplantısı hakkında milletvekilleri, divan üyeleri ve başdanışmanları bilgilendirmek üzere Saadet Partisi’nin ek binasında bir toplantı yaptı.

5 SAAT TOPLANTI

Akşener partiye geldiğinde gençlik kolları üyeleri “Milletin ümidi Meral Akşener” sloganları attı. Akşener ve parti kurmaylarının saat 22.30’da başlayan toplantısı 02.30’da sona erdi. Toplantı sonunda İYİ Parti kadroları tek tek ayrılırken, Akşener saat 03.30 sıralarında partiden ayrıldı.

Sadece gülümsedi

Yaklaşık 5 saat süren görüşmenin ardından Akşener, gazetecilere herhangi bir açıklama yapmadan binayı terk etti. Akşener, gazetecilerin sorularına ve yoğun ilgiye yanıt olarak sadece otomobiline binerek kameralara gülümsedi. Akşener ortada partiden ayrılırken, gençlik kolları üyeleri “Milletin ümidi Meral Akşener”, “İşte lider, işte Akşener” gibi sloganlar attı.

GÖRÜŞMELER BUGÜN DEVAM EDECEK

Akşener’in saat 14.00’teki Genel Yönetim Kurulu toplantısının ardından açıklama yapması bekleniyor. Öte yandan Akşener’in talebi üzerine bugün 81 il başkanı Ankara’ya gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu