Ekonomi

Yanmar Türkiye Makine A.Ş. yeni TNV Serisi YANMAR Dizel Motorları ile Automechanika İstanbul 2023’te…

Sektör lideri teknolojiye sahip, düşük yakıt tüketimi ve yüksek güç analizleri sunan Yanmar Turkey Makine A.Ş., 8-11 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Automechanika İstanbul 2023’te şubenin önde gelen temsilcileri ile buluşacak.

Enerji sistemleri, tarım ve iş makinaları, deniz motorları ve endüstriyel dizel motorlar alanlarında yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi prensibiyle çalışan çevre dostu ürünler üreten Yanmar, sektörün buluşma noktası Automechanika İstanbul 2023’te yerini alıyor. departman.

Yanmar, 8-11 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek fuarda, Endüstriyel Motor İş Kolunu temsil eden yeni emisyon standartlarına uygun TNV serisi Stage5 motorlarını Salon 3, C105 standında sergileyecek.

Motor emisyonlarını azaltan çözümler

Sektörde küçük dizel motorları ticarileştirmeyi başaran ilk şirket olarak Yanmar, katı egzoz emisyon düzenlemelerine uymak için motor emisyonlarını daha da azaltmak için endüstri lideri teknolojiyle düşük yakıt tüketimi ve yüksek güç çözümleri sunuyor.

Yanmar Türkiye Makine A.Ş. Endüstriyel Motorlar İş Kolu Motor ve Yedek Modül Satış Müdürü Bahadır Birgücü, “Yanmar Turkey Makine A.Ş. Dünyada sabit ve değişken hızlı kompakt motor sınıfında lider olan Yanmar motorlarımız ve özellikle StageV motorlarımız ile Automechanika İstanbul 2023’te Türkiye’nin değerli sektör temsilcileriyle buluşacağız. Fuarda tanıtacağımız yeni TNV Serisi su soğutmalı dizel motorlarımız ile özellikle forklift, mini ekskavatör, nokta dönüşlü yükleyici ve jeneratörlerde hizmet veriyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-cal.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu