Haber

Ünlü Oyuncu Eylem Yıldız Ameliyat Olduğunu Açıkladı: Akciğerinde Kist Tespit Edildi!

Asmalı Konak dizisi ile hayatımıza giren ünlü oyuncu Motion Yıldız, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi. Geçtiğimiz yıllarda koronavirüse yakalanan oyuncu, uzun süredir sağlık sorunları yaşıyor. Akciğerinde kitle tespit edildiği için ameliyat olan Yıldız, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ekranların sevilen oyuncusu Aksiyon Yıldız, Asmalı Konak dizisi ile hayatımıza giren isimlerden biridir.

Kariyeri boyunca birçok yapımda yer alan oyuncu, son olarak Cemetery is Hotter Than the Sun filminde rol almıştır.

Film ve dizilerde canlandırdığı karakterlerle geniş bir hayran kitlesi kazanan oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geldi.

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Yıldız, ameliyat olduğunu söyleyerek sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Paylaşımında, “Bu fotoğraf geçen Perşembe gününden. Geçen hafta bu zamanlar uzun bir ameliyattan yeni çıktım ve yoğun bakımdaydım.”

Paylaşımının devamında “Aslında biraz hüzünlü anıları paylaşmayı sevmiyorum ama kişisel tarihimin en güçlü köşesini ne kadar kolay atlattığımın gururuyla bu fotoğrafı paylaşıyorum” dedi. umarım geride kalmıştır) Son iki yılda aralıklı olarak yaşadığım iki covid vakasından sonra toparlanamadım.Sağlığıma güvenerek yaşadıklarıma bir anlam veremedim. Sürekli hasta oluyordum.Sağ akciğerimde yapılan sağlık taramasında doğuştan olan ve son yıllardaki enfeksiyonlarla aktive olan iyi huylu bir kist bulundu.Ve kurul hemen ameliyat kararı aldı. hayatımın şoku.” dedi.

Oyuncunun bu paylaşımı binlerce beğeni alırken, birçok ünlü isim de yorum yaptı.

İşte o yazı;

besiri-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu