Haber

Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan’dan Yeniden Teşekkür Konuşması

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin milletvekili seçilmesinin ardından teşekkür konuşması yaptı.

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için teşekkür konuşması yaptı. Erbakan yaptığı konuşmada, “Gecenin bu saatine kadar bizleri burada karşılayan ve bekleyen tüm vatandaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. birlikte görev. teşekkür ederim”.

21 yıl sonra yeniden meclise girdiklerini ifade eden Erbakan, “Milli görüşü ve Refah Partisi’ni 21 yıl sonra tekrar Meclis’e getiren seçmenimize teşekkür ediyorum. Millî görüşün Türkiye’de temsil edilmesini sağladılar. 21 yıl sonra yeniden TBMM’ye “Kanun gereği milletvekili seçildim. Seçmenimize teşekkür ettiğimiz gibi seçimlerde özveriyle çalışan teşkilatımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Erbakan, sandık şirketlerinin manipüle ettiğini belirterek, “Refah Partimizin kendi gücümüzle, diğer partilerin listeleriyle değil, kendi oylarıyla meclise girmesini sağladı. Bu anket şirketlerinin yaptığı anketler gerçeği yansıtmıyor”Bu akşam sandıklar açıldığında ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıktı. Anket şirketlerinin aslında manipüle ettiği ve bilimsel bir gerçeği yansıtmadığı bir kez daha ortaya çıktı” dedi.

Yerli ve milli bir muhalefet olacaklarını ifade eden Erbakan, “28’inci dönemde 5 milletvekili ile mecliste olacağız. Mecliste yerli ve milli bir muhalefet ortaya koyacağız. Gördük ki tek amacı olan muhalefetler. Hükümeti devirip iktidara gelmek kanunsuz bir muhalefet olmayacak ve milletimizin menfaati için hiçbir şey yapamayacak.” kullanılmış. – ANKARA

karesihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu