Yaşam

MasterChef Türkiye’nin son kadın yarışmacısı Büşra yarışmaya veda etti

Jüri üyelerini Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın oluşturduğu MasterChef Türkiye dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. MasterChef Türkiye ile devam etmek isteyen Ayaz, Burak, Kıvanç ve Büşra kıyasıya mücadele etti.

Muşmula ve fıstıkla pişirdiler

Eleme oyununda kalan yarışmacılar birinci ilaçta muşmula ve yer fıstığı ile en lezzetli ve yaratıcı yemeği yapmaya çalıştı. Şeflerin tadımının ardından en yüksek oyu 20 puanla Kıvanç alırken, en düşük oyu 15 puanla Burak Kaya ve Büşra aldı.

SON KADIN YARIŞMACI ELENDİ

Eleme oyununun ikinci turunda yarışmacılar, Mehmet Şef’in MasterChef’in en zor yemeklerinden biri olduğunu söylediği uskumru dolması yaptılar. Şeflerin puanlaması sonucunda en az oyu alan MasterChef Türkiye’nin son kadın yarışmacısı Büşra, hayallerine veda ederek elendi.

SİVRİOĞLU: KALİTE HEMEN BELLİDİR

Büşra’nın vedasının ardından konuşan Somer Sivrioğlu, “Bunu ilk kez yaşıyoruz. Kadın yarışmacımız yok. Bunun için üçümüz üzgünüz. Maalesef siz yaptınız çünkü.” En başarısız tabak, giden arkadaşımız da sensin.Kalite ilk günden belli oluyor.” O günden bugüne samimiyetinizle, hazırladığınız yemeklerle, duruşunuzla dikkatleri üzerine çektiniz. Çok zekice geldin, yarıştın ve zekice veda ettin. Sekizinci MasterChef olduğunuz için sizi bir kez daha kutluyorum.”

BUSRA: BENİ GÖZLÜ GÖRME

Somer Siviroğlu’nun sözleriyle gözleri dolan ve sesi titreyen Büşra, “Ben böyle hayal etmemiştim. Bazen ne kadar uğraşsak da olmuyor. Geldiğim gibi gitmek istiyorum.” . Beni gözyaşları içinde görmenizi istemiyorum. Sözleriniz ve burada geçirdiğimiz zaman çok değerli. Çok eğlendim, çok stresli ama aynı zamanda çoktu.” Öğrendim. Kendimi fark ettim, burası bana çok şey kattı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu