Haber

HDP’li Hasip Kaplan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a alçakça tehdit!

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayına destek vererek Altı Masa’yı 7’li koalisyona dönüştüren HDP cephesinden sonu gelmeyen bir açıklama daha geldi. Eski HDP Milletvekili Hasip Kaplan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tehdit etti.

DEMİRTAŞ VE ÖCALAN’A ÖZGÜRLÜK TALEBİ!

Kemal Kılıçdaroğlu ile HDP arasındaki kirli pazarlık gün be gün deşifre ediliyor. Sık sık parmak kaldıran HDP, teröre destek vermekten cezaevinde bulunan Selahattin Demirtaş ve terör elebaşı Abdullah Öcalan’a özgürlük haykırıyor.

KAPLAN’DAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ALÇAK TEHDİT

Son olarak bu koroya katılan HDP eski Milletvekili Hasip Kaplan haddi aşan ifadeler kullandı. Hasip Kaplan, Demirtaş’ın serbest bırakılacağını söyledi. Bununla yetinmeyen Kaplan, çok ileri giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hapse atılacağını ima etti. Kaplan, 14 Mayıs seçimlerine onlar adına seslendi.

Twitter üzerinden Kaplan “15 Mayıs’ta Selo çıkacak, Tayyip girecek”şeklinde kibirli bir paylaşım yaptı.

TERÖR ÖRGÜTÜNDEN KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK

HDP’lilerin yanı sıra Kemal Kılıçdaroğlu, lider Erdoğan ve Cumhur İttifakı’na yönelik tehditler de terör örgütü PKK’dan sık sık geliyor. Terör elebaşları, seçim dairesi gibi her açıklamalarında Kılıçdaroğlu’na oy istiyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu