Yaşam

Gölcük Belediyesi Kütüphaneleri Gençlerin Uğrak Yeri Oldu

Gölcük Belediyesi kütüphaneleri; Sınavlara hazırlanan ve çalışma ortamına ihtiyaç duyan gençlerden ve okuma tutkunlarından yoğun ilgi görmektedir.

Geniş bir kitap yelpazesine sahip olan Gölcük Belediyesi kütüphaneleri, kitap severlerin uğrak noktası haline geldi. Gölcük Sanat Galerisi ve Değirmendere Köşkü Evleri’ndeki kütüphaneler, sınavlara hazırlanan ve çalışma ortamına ihtiyaç duyan gençlerden ve okuma tutkunlarından yoğun ilgi görüyor. Özellikle Gölcük Sanat Galerisi binasında hizmet veren Gölcük Belediye Kütüphanesi, sessiz ve huzurlu ortamıyla her gün genç ziyaretçilerle dolup taşıyor.

İSTEDİĞİNİZ KİTAP BİR TIK UZAKTA

Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphanesi de okuyucularına istedikleri kitaba daha hızlı ve kolay ulaşma imkanı sunuyor. İnternet üzerinden tek bir form doldurarak sitemi kullanmaya başlayan okuyucular, bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından kütüphane otomasyon sistemi, taşınabilir uygulama veya Dijital Kütüphane web sitesinden 32 bin e-kitabı ücretsiz olarak okuyabilirler.

DİJİTAL KÜTÜPHANE YENİ OKUYUCULARINI BEKLİYOR

Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphanesinden faydalanmak isteyenler; http://kutuphane.golcuk.bel.tr internet adresindeki ilgili form doldurularak binlerce kitaba ücretsiz olarak ulaşılabiliyor. Detaylı bilgi almak isteyenler 0 262 427 07 06 numaralı telefonu arayarak sorularına cevap bulabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu