İş

Başkan Zolan Denizli tekstilcileri yalnız bırakmadı

Türkiye Konut Dokuma Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) tarafından, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın katılımıyla ve KFA Fuarcılık organizasyonuyla düzenlenen DENİZLİ (İGFA) – Hometex 2023, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 16-20 Mayıs ortası. Denizli’den 100’e yakın firmanın katıldığı Hometex 2023’ü ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlili iş adamları ve tekstilcilerle görüşmeye geldi. Denizli İhracatçı Birlikleri’ni (DENİB) ve Denizli dokuma firmalarını ziyaret ederek, iyi fuarlar dileyen Lider Zolan, burada bir açıklama yaparak, Denizli’nin fuarda güçlü bir yer edindiğini belirterek, istedik dedi. Gerçekten de burada birçok yeni ürünü, tasarımı ve tasarımı sanat eseri olarak gördük. Denizli tekstili Ar-Ge boyutunda kendini geliştirmekte ve rakiplerinin önüne geçmek için çalışmaktadır” dedi.

“Denizli’de yeni yatırımların olmasını diliyoruz”

Tüm firmalara başarılar dileyen Lider Zolan, “İnşallah burada kurulacak güçlü bağlantılar ile ihracatımız ve üretimimiz artacaktır. Denizli’de yeni yatırımların olmasını diliyoruz. Bu tabii ki istihdam ve çalışan insanımızın artması anlamına geliyor” dedi. Dokuma fuarının Denizli için çok değerli olduğunu belirten Önder Osman Zolan, “Büyükşehir Belediye Başkanı olarak tekstil sektörümüzün ve firmalarımızın değerli iş insanları Denizli’nin lokomotifini ziyaret etmesek eksik kalırdı. ”. Denizli
Büyükşehir Belediyesi olarak sanayicinin, yatırımcının ve çalışanın her zaman yanında olduğunu vurgulayan Lider Zolan, “Onların işlerini kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışıyoruz. Tüm katılımcılara başarılar dilerim. Denizli’nin kalbi burada atıyor.”

haberkinik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu