Ekonomi

Arnica Solara 2’si 1 arada şarjlı dikey elektrikli süpürge temizlikte daha pratik

Arnica Solara 2’si 1 Arada akülü elektrikli süpürge performansı ile her türlü kiri, tozu ve en küçük toz partiküllerini emer.

Arnica’dan yapılan açıklamaya göre giderek küçülen yaşam ve çalışma alanlarının temizliğinde kullanılan elektrikli süpürgeler de kompakt hale geliyor.

Küçük elektrikli ev aletleri markası Arnica’nın yeni yılda tüketicilerin beğenisine sunduğu Arnica Solara 2’si 1 arada şarjlı dikey elektrikli süpürge, rahat kullanım için tasarlanmış hafif ve ergonomik yapısıyla temizliği kolaylaştırıyor.

Arnica Solara 2’si 1 Arada Şarjlı Dikey Elektrikli Süpürge LED aydınlatmalı motorlu halı fırçası ve LED aydınlatmalı motorlu sert zemin fırçası ile her türlü yüzeyi maksimum emiş gücü ile temizler.

Performansıyla kiri, tozu ve en küçük toz partiküllerini toz haznesine hapseden bu eser aynı zamanda geniş aksesuar yelpazesiyle de öne çıkıyor.

Arnica Solara 2’si 1 Arada Akülü Dikey Süpürge, motorlu oturak fırçası, 2’si 1 arada orta koltuk fırçası, dar uçlu süpürme ucu ve esnek uzatma hortumu ile 400 watt’lık dijital motoru, multisiklon teknolojisi ve HEPA filtresiyle kapsamlı bir temizlik sunuyor. .

Hem duvarda hem de yerde kullanılabilen aksesuar kutusu ve şarj istasyonuna sahip Arnica Solara 2’si 1 arada şarjlı dikey elektrikli süpürge Arnica mağazalarında, teknomarketlerde ve arnica.com.tr’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu